Pole namiotowe i Glamping Kaliska

Miłośników biwakowania zapraszamy na pole namiotowe w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec i lasu. Urokliwa, spokojna okolica. Na terenie pola namiotowego znajduje się wiata z prądem, woda bieżąca. Teren pola namiotowego jest ogrodzony, z miejscem na ognisko. Toalety z prysznicem w gospodarstwie.
W razie złej pogody, burzy, zalania namiotu, obaw o bezpieczeństwo etc., można schronić się w świetlicy znajdującej się w gospodarstwie.
Dla dzieci: plac zabaw, piaskownica, trampolina, stodoła z sianem.

Cena na polu namiotowym:

Podłączenie prądu do namiotu / lodówki 15 zł

Pole namiotowe 35 zł od osoby / dobę

Dzieci do 4 lat bezpłatnie

Doliczamy 30 zł do pobytu jeśli palone będzie ognisko.

“Glamping” to nowa forma kempingowania – luksusowy wyposażony w wygodny materac, pościel, miejsce do odpoczynku, prąd, lodówka, czajnik. Te wygody spowodują, że biwakowanie przybiera zupełnie inny wymiar. Taki rodzaj namiotu zadowoli nawet bardzo wybrednych turystów. U nas zastaniesz ciszę, spokój, relaks blisko natury. Namioty są usytuowana na terenie przynależącym do Stajni Kaliska, bezpośrednio nad urokliwą rzeką Liwiec. Staramy się, aby nasi goście czuli się wyjątkowo. Do dyspozycji są wygodne szerokie hamaki, stoliki z ławkami, leżaki, zejście do rzeki.

Cena wynajmu namiotu glampingowego:

duży 250 zł / namiot / dobę

mały 200 zł / namiot / dobę

https://www.facebook.com/GlampingKaliska

Istnieje możliwość wykupienia posiłków w gospodarstwie po wcześniejszym uzgodnieniu. Sprzedajemy sery kozie. Cena: obiad 30 zł, śniadanie 15 zł, kolacja 15 zł.

Najbliższe restauracje i katering w Łochowie 6 km Gospoda w Kamieńczyku 12 km.

Rezerwacja:
Maciej Konarzewski tel. 783 664 300

Invalid Displayed Gallery