Jazda Konna

Kontakt do naszych instruktorów:

Julia 515 516 024
Natalia 797 598 081
Gabrysia 513 462 092

Cennik jazd konnych:
– jazda na padoku i w terenie (50min) – 80zł
– jazda na lonży (30min) – 70zł
– oprowadzanka (20min) – 50zł

 

WAŻNE!!! Ze względu na bardzo słaby zasięg lub jego permanentny brak, po nieudanym połączeniu proszę napisać wiadomość sms o treści: Proszę o kontakt w sprawie zapisu na jazdę konną. Postaramy się oddzwonić. Instruktorzy prowadzący jazdę konną nie odbierają połączeń.

„Największe szczęście w świecie na końskim leży grzbiecie”

Jazda konna nie jest trudna i można się jej nauczyć w każdym wieku, jednak aby sprawiała przyjemność należy poznać sekrety odpowiedniej współpracy z koniem. U nas przekonasz się, że koń i człowiek mogą tworzyć harmonijną całość, działającą lekko i bez przemocy.

  • Oprowadzanki w siodle lub na oklep dla najmłodszych.
  • Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z jeździectwem oferujemy naukę na lonży. Pierwsze lekcje mają na celu wyćwiczenie równowagi i swobodnego dosiadu oraz zdobycie podstawowych umiejętności umożliwiających kierowanie koniem
  • Nauka jazdy konnej na każdym poziomie zaawansowania. Bardziej doświadczeni jeźdźcy mogą doskonalić swoje umiejętności na ujeżdżalni pod czujnym okiem instruktora oraz w terenie, który dostarcza wiele niesamowitych przeżyć. Podczas spaceru można spotkać sarny, dziki, lisy, zające a nawet bobry i rzadkie gatunki ptactwa wodnego.
  • Organizujemy także kilkugodzinne rajdy.

Regulamin Stajni – otwórz tutaj