O Nas

plakat ulotkaStajnia Kaliska znajduje się w niewielkiej wsi Kaliska, na terenie gminy Łochów, w powiecie węgrowskim.  Od Warszawy dzieli nas jedynie 45 minut drogi dzięki nowowybudowanej drodze ekspresowej łączącej Warszawę z Białymstokiem. Jest gospodarstwem ekologicznym, agroturystycznym. Należy do pierwszej w Polsce sieci gospodarstw ekoturystycznych.

ikony sieciKażdy, kto do nas zawita bardzo szybko zapomni o wielkomiejskim życiu, hałasie i ciągłym pośpiechu a to za sprawą kontaktu z przyrodą oraz z życzliwymi ludźmi, w przyjemnej, domowej atmosferze.

Atrakcyjne położenie nad Liwcem, zaledwie kilka kilometrów od jego ujścia do Bugu oraz otoczenie rozległych lasów, stwarza idealne warunki do aktywnego wypoczynku. Proponujemy Wam:  jazdę konną, spływy kajakowe, wycieczki rowerowe oraz spacery po przepięknej okolicy.

Gospodarze Maria i Waldemar Konarzewscy mają wieloletnie doświadczenie  pedagogiczne – wychowali sześcioro własnych dzieci. Od kilku lat prowadzą letnie i zimowe pobyty dla dzieci w gospodarstwie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Maria Konarzewska ma kwalifikacje pedagogiczne potwierdzone dyplomem.

W naszym gospodarstwie znajdują się konie, psy, kilka kotów, kozy i koźlęta, owce, kury, gęsi, perliczki, indyki, kaczki, gęsi, króliki oraz pszczoły w ogrodowych ulach.

Do gospodarstwa można przyjeżdżać z własnymi zwierzętami, jeżeli nie są one agresywne.

Aktualności dotyczące życia w Stajni Kaliska można również śledzić na naszym profilu Facebook.

Regulamin Stajni Kaliska – OTWÓRZ TUTAJ